Gwarantujemy Ci Zadowolenie,
masz aż 30 dni na zwrot!
tel: 795 508 613 (pn.-pt.: 8:00-16:00)

email: bok@dywanwdomu.pl

Ula: "Serdecznie polecam! Dywan cudowny, przystępna cena, bardzo dobry kontakt."
Tamara: "Towar dobrej jakości,jestem bardzo zadowolona."
Irena: "Profesjonalizm.... I to słowo wyraża wszystko z najwyższej półki. Dziękuję."
Opinie pochodzą z serwisu internetowego ceneo.pl

Czego nie należy traktować jako wadę dywanu?

1. W nowo zakupionych dywanach o runie ciętym i strzyżonym często mamy do czynienia z  wychodzenia luźnych włókien z powierzchni użytkowej. Jest to normalna cecha dywanu, która z czasem się ustabilizuje. Aby skrócić czas „puszenia się” dywan należy od samego początku regularnie odkurzać, a w razie potrzeby kilkukrotnie wytrzepać.

Po kilku miesiącach zjawisko ustąpi samoczynnie. W przypadku dywanów wełnianych możne ono występować przez cały okres użytkowania dywanu jedynie w dużo mniejszym stopniu. 

2. Istotnym jest fakt, iż na skutek użytkowania dywanu, udeptywania czy odkurzania  runo dywanów z ciętą okrywą włókienną układa się w różnych kierunkach. Może w ten sposób wytworzyć się wrażenie odcieni – spowodowane różnym odbiciem światła (patrząc na dywan z jednej strony wydaje się on jaśniejszy a z drugiej ciemniejszy). Jest to normalne zjawisko, nie stanowi wady dywanu i nie powinno ono nikogo niepokoić. Szczególnie jest to widoczne na dywanach jednokolorowych oraz o  wysokim runie

3. Tuż po rozpakowaniu właśnie co dostarczonego dywanu mogą wystąpić niewielkie zagięcia wynikające z konieczności transportu w formie rulonu. Dywan powinien "zrelaksować się" czyli wrócić do  pierwotnego stanu po kilku dniach zwykłego użytkowania. Aby przyśpieszyć ten proces można w miejscach zagięć i fałd umieścić umiarkowanie ciężki przedmiot. 

Porady